Tatry wellness elixír

Oáza relaxu v Grandhoteli Starý Smokovec

Zoznámte sa s liečivou silou Tatry Wellness Elixir aj v našom hoteli. Pripravili sme pre vás to najlepšie z nekonečnej energie tatranskej prírody, byliniek a našej modernej wellness starostlivosti budovanej na viac ako 110 rokoch skúseností hotela.

Zahoďte za hlavu napätie a stres. Naše wellness precedúry uvoľnia celé vaše telo a dodajú vám energiu na celý týždeň. V našom hoteli vám ponúkame:

  relaxačna masáž s olejom značky Tatry wellness elixír,

 telový píling značky Tatry wellness elixír podľa vášho výberu ,

 biopedikúru Garra Rufa rybičkami.

O váš dokonalý oddych a spánok sa postará unikátny bylinkový vankúš s rumančekom. A jedinečné osvieženie vám dodá dúšok vody s drahocennými krištáľmi. Pravú chuť byliniek spoznáte, ak ochutnáte náš špeciálne namiešaný čaj Oáza relaxu.

Vezmite si silu Tatier so sebou

Zastavte sa v našom SPA shope a odneste si kúsok horskej energie domov. Prírodná kozmetická rada Tatry Wellness Elixír, wellness sviečky, sušené ovocie či medy potešia vás a môžu byť taktiež originálnym darčekom pre vašich blízkych.

     

Tatry Wellness Elixír v našich hoteloch

Nechajte sa rozmaznávať unikátnymi masážami a ošetreniami, využite našu unikátnu prírodnú kozmetiku alebo ochutnajte pravú chuť byliniek v našich špeciálne namiešaných čajoch. A to nie je všetko. V rámci konceptu Tatry Wellness Elixír nájdete v Grandhoteli:

  • unikátne masáže a ošetrenia,
  • špeciálne namiešanú prírodnú kozmetiku,
  • energické osvieženie krištáľovou vodou,
  • kolekciu lahodných wellness čajov,
  • bylinkové vankúše pre najlepší spánok,
  • chutné dary prírody pre vaše zdravie.

nove weby<