Masáže a procedúry

Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili Vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho


Otváracie hodiny

Wellness 15:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 911 880 748

wellness@grandhotel.sk

Z bohatej ponuky vám odporúčame:

Thajská masáž

Vďaka tejto masáži získate väčšiu flexibilitu, stimulujú sa vaše vnútorné orgány, zlepší sa okysličenie krvi a upokojí sa myseľ. Toto všetko sa deje podobne ako pri cvičení jógy, avšak pri tejto masáži robí všetky pohyby za klienta masér. Zaujímavé je, že pri masáži sa nevyžaduje použitie olejov a patrí medzi masáže, ktoré sa vykonávajú cez oblečenie.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Shiatsu

Shiatsu je japonská tlaková masáž. Hlavným princípom tejto masáže je využívanie tlakových bodov a meridiány. Uvoľňuje energetické bloky, ktoré väčšinou pociťujeme ako bolesti. Shiatsu prečistí problematické bloky od nánosov nečistôt a uvoľní cestu plynulému toku energie. V praxi teda uvoľňuje stres a nežiaduce napätie v tele, zmierňuje fyzické bolesti, únavu a zároveň dodáva energiu do oblastí, kde jej je nedostatok. Pri masáži sa nevyžaduje použitie olejov a patrí medzi masáže, ktoré sa vykonávajú cez oblečenie.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Masáž lávovými kameňmi

Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii. Tento druh masáže neodporúčame pre ľudí citlivých na teplo, s vysokým krvným tlakom, s pooperačnými stavmi, infekčnými ochoreniami a v štádiu tehotenstva.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Masáž tatranským drevom

Masáž tatranským drevom uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov. Prináša pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Táto špeciálna masáž s originálnym tatranským drevom má detoxikačné účinky, pôsobí proti opuchom a zlepšuje prekrvenie pokožky.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Breussová masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž. Uvoľňuje telesné aj psychické bloky. Do oblasti chrbtice sa vmasíruje ľubovníkový olej, ktorý regeneruje a vyživuje medzistavcové platničky, uvoľňuje napnuté svalstvo a zároveň psychiku, ktorá značne pôsobí na chrbticu a svaly. Breussova masáž harmonizuje a energizuje organizmus.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov