Masáže a procedúry

Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili Vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho


Otváracie hodiny

Wellness 15:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 911 880 748

wellness@grandhotel.sk

Z bohatej ponuky vám odporúčame:

Masáž lávovými kameňmi

Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii. Tento druh masáže neodporúčame pre ľudí citlivých na teplo, s vysokým krvným tlakom, s pooperačnými stavmi, infekčnými ochoreniami a v štádiu tehotenstva.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Masáž tatranským drevom

Masáž tatranským drevom uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov. Prináša pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Táto špeciálna masáž s originálnym tatranským drevom má detoxikačné účinky, pôsobí proti opuchom a zlepšuje prekrvenie pokožky.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Breussová masáž

Breussova masáž je jemná energetická masáž. Uvoľňuje telesné aj psychické bloky. Do oblasti chrbtice sa vmasíruje ľubovníkový olej, ktorý regeneruje a vyživuje medzistavcové platničky, uvoľňuje napnuté svalstvo a zároveň psychiku, ktorá značne pôsobí na chrbticu a svaly. Breussova masáž harmonizuje a energizuje organizmus.
Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov