Masáže a procedúry

Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili Vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.

Otváracie hodiny

Wellness 15:00 - 21:00
Ranné plávanie 7:00 - 8:30 (SOB - NED)

Info a rezervácie

+421 911 880 748
wellness@grandhotel.sk
     

Z bohatej ponuky vám odporúčame:

   

Figový relax

 
Relaxačná masáž jemným sladkastým olejom z figy obsahujúcim množstvo vitamínov, minerálov a aminokyselín pre dokonalý relax. Celotelový píling v kombinácií s masážou chrbta, pliec,krku, šije a ramien vytvorí dokonalú bodku pre zrelaxovanie.
   

Breussová masáž

 
Breussova masáž je jemná energetická masáž. Uvoľňuje telesné aj psychické bloky. Do oblasti chrbtice sa vmasíruje ľubovníkový olej, ktorý regeneruje a vyživuje medzistavcové platničky, uvoľňuje napnuté svalstvo a zároveň psychiku, ktorá značne pôsobí na chrbticu a svaly.
   

Masáž lávovými kameňmi

 
Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi a napomáhajú k detoxikácii.