Teambuildingy

TEAMBUILDINGY

Bootstrap Image Preview

DEGUSTÁCIE V BARE R. JELÍNEK

Vychutnajte si profesionálne riadené degustácie s odborným výkladom alebo využite špeciálnu ponuku s netradičným programom podľa vlastných požiadaviek v štýlovo zariadenom prostredí Degustačného baru Rudolf Jelínek.

Bootstrap Image Preview

HREBIENOK

Pohodlne sa vyvezte pozemnou lanovkou za 7 minút alebo pešo za necelú hodinu do výšky 1285 m n. m. a spoznávajte krásy tatranskej prírody. Hrebienok je východiský bod mnohých turistických trás a atraktatívny cieľ návštevníkov Vysokých Tatier.

Bootstrap Image Preview

VEČERA POD HVIEZDAMI

Zažite netradičnú večeru priamo pod tatranskými hviezdami a vychutnajte si tak nočnú atmosféru hôr. Počas výletu je pre vás pripravená nočná jazda lanovkou z Tatranskej Lomnice na Skalnaté pleso, prehliadka observatória či večera na Skalnatom plese.

Bootstrap Image Preview

HORSKÉ KÁRY

Vyskúšajte adrenalínovú jazdu na bezmotorových trojkolkách, ktorá je určená pre všetky generácie. Obľúbená letná outdoorová atrakcia svetových vysokohorských stredísk. Pre vás aj vo Vysokých Tatrách.

Bootstrap Image Preview

RAŇAJKY NA LOMNICKOM ŠTÍTE

Začnite deň na unikátnom mieste. Vyvezte sa na vrchol druhého najvyššieho štítu a vychutnajte si bohaté raňajky v kaviarni Dedo vo výške 2 634 m n. m. Raňajky v oblakoch a s neopakovateľnými výhľadmi zaručene počarujú každému!

Bootstrap Image Preview

NOČNÝ POCHOD

Zažite nezabudnuteľný nočný pochod tatranskou prírodou, kde na vlastnej koži zažijete silu prírody a spoliehaním sa na svoj tím utužíte kolektív.

Preveriť dostupnosť
alebo nás kontaktujte na: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
* Required fields

or call +421 911 054 392

nove weby<