Sme 2. Najlepší Historický hotel so svojím príbehom

Silná konkurencia, vysoká úroveň služieb a nároční klienti – napriek týmto výzvam, ktoré v súčasnosti prevládajú v hotelovom priemysle sa nám podarilo premeniť tvrdú prácu celého tímu ako aj bohatú minulosť nášho hotela na medzinárodný úspech.

Je pre nás veľkým potešením, že náš Grandhotel **** Starý Smokovec získal 2. miesto v kategórii

 

Najlepší historický hotel so svojím príbehom

na rok 2017

 

Spomedzi 500 ubytovacích zariadení v dvadsiatich krajinách Európy sa práve nášmu hotelu podarilo umiestniť medzi európskou elitou historických hotelov. „Už viac ako 110 rokov píše Grandhotel svoj príbeh. Počas jeho dlhoročného pôsobenia sa jeho súčasťou stali tisícky ľudí – a to nielen hostí, ale aj zamestnancov a mojich kolegov. Táto cena je výsledkom predovšetkým ich každodenného úsilia. Sme nesmierne hrdí, že sme získali ocenenie v kategórii najlepší príbeh, pretože sú to práve ľudia, ich zážitky a emócie, ktoré vytvárajú dušu hotela a každá ich návšteva tu zanecháva svoju nezameniteľnú stopu“, teší sa z úspechu Božena Fábryová, riaditeľka Grandhotela****.

najlepsi historicky hotel Tatry

Pobyt v Tatrách s nádychom histórie

historicky pobyt Tatry

Príbeh historického Grandhotela sa začal písať v roku 1904, kedy bol postavený ako jeden z troch veľkých prestížnych tatranských hotelov a dodnes sa tradujú historky jeho významných hostí. Dávna história Grandhotela však žije aj dnes – a to nie len vďaka názvom hotelových priestorov, ktoré si zapožičali mená známych osobností, ale aj vďaka rakúsko-uhorskej gastronómii, kúpeľnému wellness a v neposlednom rade aj zásluhou poctivej práce celého hotelového tímu.

Rezervujte si svoj pobyt

REZERVOVAŤ ONLINE