S NAMI ZÍSKATE VIAC

Za najlepšou lyžovačkou nemusíte cestovať ďaleko, tú najlepšiu máme predsa aj doma! Zimná dovolenka v Tatrách a na Liptove v hotelovej sieti TMR Vám prinesie ešte viac.

Od 6. decembra 2018 prichádzame s revolučnou novinkou v podobe vernostného programu, ktorý prinesie ešte viac výhod a benefitov tým, ktorí ostávajú verní hotelovej sieti TMR a priamej rezervácii cez náš rezervačný systém. Hotelový klub GOPASS spája dva svety. Svet držiteľov bielo-červenej karty gopass a hostí hotelovej siete TMR.

 

VIAC O HOTELOVOM KLUBE GOPASS

 

NOVINKY 2018/2019:


 

 

Stiahnite si kompletný zoznam výhod, benefitov a zliav

 

 

Vychutnajte si svoju jazdu na maximum! Prekročte tieň všednosti pracovných dní. Navštívte regióny vysokých tatier a Liptova, zajazdite si na našich zjazdovkách, vychutnajte si zimný free-ride, vydajte sa na ski-alpinistickú túru a prebuďte v sebe vášeň z adrenalínu.

Čo môže byť príjemnejšie, ako sa v treskúcej zime ponoriť do horúcej vírivky a vychutnávať si pohár šampanského, kým sa vaše deti vybláznia v zábavnom vodnom parku a vybijú svoju energiu na našich indoor tobogánoch? Zregenerujte svoje sily v našich wellness zariadeniach a vnímajte pokoj všetkými zmyslami. Nechajte svoje deti vyblázniť sa aj počas zimných mesiacov.
 

 

 

Tatry a Liptov ponúkajú množstvo zjazdoviek pre aktívnych aj rekreačných lyžiarov či snowboardistov. Kvalitné podmienky našich lyžiarskych stredísk v kombinácii s ubytovacími a gastronomickými službami vytvárajú vhodné podmienky pre vás aj pre vašu rodinu, aby ste si počas zimných mesiacov čo najlepšie oddýchli.

Doprajte si počas zimnej sezóny pri výletoch s rodinou a priateľmi výlety lanovkami a vychutnávajte si nevšedné zasnežené výhľady z Lomnického štítu či druhého najvyššieho štítu Nízkych Tatier – Chopku.