Castro Café & Wilson Bar

Skvelá lokalita uprostred Vysokých Tatier.
Iveta, 9. augusta 2016

Objavte dokonalé miesto pre príjemné chvíle s blízkymi v priestoroch Castro Café, ktoré si pamätá návštevy monarchov, slávnych hollywoodskych hviezd, ale i osôb, ktoré formovali svetovú históriu. Práve návšteve z roku 1972 vďačí za svoje meno, vtedy tu nezabudnuteľné historky zo svojho pobytu zanechal práve kontroverzný Fidel Castro.

Pohodlne sa usaďte do štýlových kožených kresiel pod obrovskými krištáľovými lustrami, alebo si svoje obľúbené miesto vyberte pri krbe či impozantných secesných oknách s krásnym výhľadom na park a tatranskú kotlinu.

Menu v Castro Café bare je zase popretkávané hotelovými historkami. Zaujímavosťou sú dobové recepty na Grand Sacher tortu, home-made cookies alebo vlastnoručne vyrábané pralinky z belgickej čokolády, ktorých recept a postup výroby hotel dedí a dáva ďalej už celé generácie.

Castro Café menu

Tradičný čaj o piatej

Náš tip: tradičný čaj o piatej

Doprajte si popoludňajšiu siestu a dobite si energiu olovrantom v starom anglickom štýle so skvelými delikatesami.

Vráťte sa na chvíľu do čias, kedy bolo pitie čaju spoločenskou udalosťou a kedy bol vždy o piatej popoludní čas dať si šálku čaju a stráviť chvíľu rozhovormi s priateľmi a rodinou. Nemyslieť na žiadne povinnosti a starosti a len si vychutnať starostlivo pripravené občerstvenie.„Chuť – to je láska a krása.“

Ralph Waldo Emerson

 

 

Reštaurácie a bary

Reštaurácia