Teambuildingy

Vyberte sa so svojím tímom na dobrodružstvo do Tatier a objavujte nespútanú prírodu v jej divokej kráse. Liečivý horský vzduch osvieži unavené telá a znovu naštartuje aj duševné schránky. Zvoľte si Grandhotel Starý Smokovec ako základňu pre svoje výpravy za nespočetným množstvom aktivít, ktoré sa ponúkajú rovno pri hoteli. Zoceľte svoj tím v inšpiratívnom prostredí Tatier a po večeroch sa nechajte rozmaznávať charizmou legendárneho hotela, ale i modernou wellness starostlivosťou. Okrem tradičnej večernej sánkovačky na Hrebienku v zime a turistiky v lete máme pre vás niekoľko zaujímavých tipov:

Prenájom Tatranského ľadového domu

NOVINKA: Banket v Tatranskom ľadovom dóme

Zažite unikátny večer plný prekvapení. Vybláznite sa počas nočnej sánkovačky na Hrebienku a zábavu spojte s príjemným občerstvením v Tatranskom ľadovom dóme.


Zimné teambuildingy len v Grandhoteli**** Starý Smokovec

Zimné zážitky len v Grandhoteli**** Starý Smokovec

Len v Grandhoteli**** Starý Smokovec vám ponúkneme jedinečné teambuildingové aktivity: zimný teambuilding s horským vodcom, lavínové kurzy so záchranármi či záchranársky kurz.


Vintage party

Vintage párty

Zorganizujte párty v štýle prvej republiky, starého Hollywoodu alebo filmu The Great Gatsby. Grandhotel má už pripravenú svoju autentickú atmosféru, doplňte ju o skvelú zábavu v charizmatickom Crystal bare, kde nebudete rušení žiadnymi zvedavými očami. Koňak a cigary a nezabudnuteľný večer je zaručený.


Raňajky na Lomnickom štíte

Raňajky na Lomnickom štíte

Začnite deň na unikátnom mieste. Vyvezte sa na vrchol druhého najvyššieho štítu a vychutnajte si bohaté raňajky v kaviarni Dedo vo výške 2 634 m n. m. Raňajky v oblakoch a s neopakovateľnými výhľadmi zaručene počarujú každému!


Nočný pochod

Nočný pochod

Zažite nezabudnuteľný nočný pochod tatranskou prírodou, kde na vlastnej koži zažijete silu prírody a spoliehaním sa na svoj tím utužíte kolektív.


SuperFly

Hurricane Factory

Hľadáte aktivitu, ktorá vám zdvihne adrenalín? Vyskúšajte veľkú novinku v Tatralandii – Hurricane Factory. V bezpečí veterného tunela si môžete vyskúšať voľný pád. Odvaha sa ľahšie zbiera s tímovou podporou.

Check availability
or contact us: +421 911 054 392 event@tmr.sk
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
* Required fields

or call +421 911 054 392