Krst Apartmán Lucie Bílá

Poobedie 19. Augusta 2019 sa navždy zapísalo do histórie múrov jedného z najstarších hotelov vo Vysokých Tatrách – Grandhotela**** Starý Smokovec. Apartmán č. 205 slávnostne dostal meno po mnohonásobnej držiteľke prestížnych cien, speváčke a herečke Lucii Bílej.

Lucie Bílá si svojou charizmou dokáže rýchlosťou blesku ukradnúť srdcia ľudí presne tak, ako si to jej srdce ukradol apartmán č. 205 v Grandhoteli**** Starý Smokovec.

Cítila som sa ako dieťa, ktoré si rozbaľuje darček pod vianočným stromčekom. Je to taký pekný pocit, keď si predstavím, že tu budú ľudia chodiť a budú tu šťastní a spokojní. Veľmi si to vážim, je to pekná myšlienka. Podpisovala som sa už dokonca aj na traktor, ale svoj apartmán som ešte nemala. Už mám, takže už viem, kam budem stále chodievať. Pre mňa je vždy najdôležitejšia spálňa, pretože v nej človek spí a relaxuje a tá je tu naozaj krásna. Taká rozprávková. Tu si pripadám ako princezná. Hosťom prajem, aby mali krásne počasie, keď sem prídu, pretože zrejme prídu na prázdniny. Nech majú krásne a šťastné sny, a keď sa im podarí nejaké to dievčatko, pokojne jej môžu dať meno Lucie.

 

 

 

Po krste apartmánu česká diva priamo pred Grandhotelom zasadila strom. „Ja som v živote všetko spravila ako správny muž. Mám syna, postavila som dom a zasadila strom. Ja si veľmi vážim stromy, aj tie, ktoré som si zasadila okolo svojho domu. Aby strom dobre rástol, do hliny vložila aj pravú slivovicu.”

Ďalšie dedikované apartmány

 


V prípade, že si prajete byť ubytovaný v tomto apartmáne, prosíme o zapísanie tejto požiadavky do poznámky pri rezervácii pobytu.Tento apartmán Vám radi rezervujeme v prípade, ak to kapacitné a prevádzkové možnosti hotela umožňujú. Aj napriek úsiliu vyhovieť Vašej požiadavke nie je možné pridelenie apartmánu záväzne garantovať.

 

 

 
 
 
 
Bootstrap Image Preview

Bolo nám cťou privítať aj…

 
… karikaturistu Viktora Kubala; bývalého slovenského prezidenta Rudolfa Schustera; hercov Michala Dočolomanského, Mikuláša Hubu, Ivana Mistríka, Jozefa Krónera, Ladislava Chudíka, Milana Kňažka, Juraja Kukuru, Milana Lasicu, Magdu Vašáryovú a Emíliu Vašáryovú, Radoslava Brzobohatého, Jozefa Krónera; moderátorov Olivera Andrásyho a Martina Nikodýma; hudobníkov Miloša Váňu, Tibora Gašpareka, Michala Karina, Gustava Broma; spevákov a speváčky Karela Černocha, Evu Kostolányiovú, Zuzanu Lonskú, Martina Babjaka, Richarda Mullera, Luciu Bílu, Katarínu Hasprovú, Michala Dávida, Petr Kotvald; spisovateľov Andreja Plávku, Ľubomíra Feldeka, Miroslava Váleka, Vojtecha Mihálika, Petra Karvaša, Štefániu Pártošovú, Mášu Haľamovú a množstvo dalších.