Hodnotenie klientov

Prístup od príchodu na recepciu, úplne nadštandardné služby a príjemná obsluha.“ Tibor, 9. mája 2016
Martin
Slovakia
Klenot Starého Smokovca. Tomuto hotelu ťažko niečo vytknúť. Krásny hotel, ktorý dýcha vyše 100-ročnou tradíciou. Od vnútorných priestorov, cez kuchyňu, wellness... po ochotný a profesionálny personál.
13.1.2017
Katarína
Slovakia
Vynikajúce. Výborná poloha hotela. Čo sa týka ubytovania - čisté, priestranné izby, strava jedna báseň, výborná chuť jedál, výborný výber ako aj na raňajky, tak na večeru.
10.1.2017
Ján
Slovakia
Personál bol aj tento rok vynikajúci a mali sme za porovnateľnú cenu oveľa väčšiu izbu. Bezproblémové bolo aj parkovanie. Hotel má výbornú polohu, čo sú hlavné dôvody, prečo sa doň vraciame.
20.11.2016
Gejza
Slovakia
Pohodlný hotel s príjemnou atmosférou a výbornou polohou. Výber jedál bol fajn, personál pozorný, obsluha výborná. Hotel má príjemnú atmosféru, cítili sme sa tam veľmi dobre aj vďaka milému a ochotnému personálu.
14.6.2016
Barbora
Slovakia
V hoteli sme strávili príjemný predĺžený víkend, a môžem vyjadriť spokojnosť po všetkých stránkach- izba, kúpeľňa, balkón boli priestranné, dobre vybavené a udržiavané, stravovanie bolo fantastické- nad očakávania, personál ochotný, milý, usmievavý.
15.10.2016
Alžbeta
Slovakia
Skvely wellness, detsky kutik, biliard. Ranajky mensi vyber, ale vecera ovela lepsi vyber. Ubytovanie v celku dobre a personal mily a napomocny.skvela poloha hotela- blizko lanovka a krasny vyhlad. Urcite sa este vratime.
06.02.2017
Veronika
Slovakia
Ranajky boli skvele..ale,mohli byt doplnene o natierky..Top miesto..krasny vyhlad...určite sa vratime
03.09.2016
Henrieta
Slovakia
skvelý prístup personálu, zachovaná architektúra a vybavenie, výborná lokalita uprostred Tatier
06.06.2016
Martina
Slovakia
Personál hotela výborný, čistota hotela rovnako na vysokej úrovni. Jedlo spokojnosť a tiež wellness služby boli milým prekvapením. Zariadenie hotela je už dosť staré a ošúchané ale tie pozitívne stránky to úplne vyvážia.
03.05.2016