Emília Vášáryová zavítala do apartmánu, ktorý nesie jej meno

V Grandhoteli Starý Smokovec, si kľučky na izbách už viac ako sto rokov podávajú nielen významné osobnosti. Práve ich príbehy sa zliali do príťažlivej mozaiky klenotu Vysokých Tatier. Takmer pred rokom začal hotel písať novú históriu. Apartmánom vdýchli dušu osobnosti, ktorým sú venované.

Práve Emília Vášáryová nás poctila svojou návštevou a strávila pobyt v apartmáne č. 221, ktorý nesie jej meno. Ako sama povedala, správa o tom, že apartmán bude niesť jej meno, ju v tom čase prekvapila.

Keď mi ponúkli túto možnosť, bola som veľmi prekvapená. Teraz sa teším, že som to prijala. Je to veľmi príjemný, elegantný, nepreplnený a báječne vyriešený priestor s krásnymi tapetami a so všetkým čo k takémuto apartmánu patrí. Už päťdesiat rokov sem pravidelne chodím. Vždy viem, že tu nájdem sneh. Do Tatier prichádzam hlavne na Vianoce. Nemusela som vstávať, pripravovať rybu, ale strávili sme tu Vianoce pod holým nebom. Ja milujem hviezdy, milujem nebo, najmä v noci v Tatrách. Stále chodím s hlavou hore a pozerám sa na tú krásu a keď je ešte jasná obloha a vidieť všetky končiare, tak nemusím ísť nikam inam. Tu si vždy dobre oddýchnem, naberiem pozitívnu energiu, pokiaľ môžem, tak trošku zničím aj telo. Veľmi veľa som sa tu nasánkovala, neďaleko hotela bolo prekrásne veľké klzisko. Pamätám si časy, kedy sa ešte lyžovalo na Hrebienku. Zažila som tu všeličo, príjemné i nepríjemné chvíle, ale viac bolo tých pekných a tak som šťastná, že tu môžem byť a je mi tu dobre.

 

 

 

Ďalšie dedikované apartmány

 


V prípade, že si prajete byť ubytovaný v tomto apartmáne, prosíme o zapísanie tejto požiadavky do poznámky pri rezervácii pobytu.Tento apartmán Vám radi rezervujeme v prípade, ak to kapacitné a prevádzkové možnosti hotela umožňujú. Aj napriek úsiliu vyhovieť Vašej požiadavke nie je možné pridelenie apartmánu záväzne garantovať.

 

 

 
 
 
 
Bootstrap Image Preview

Bolo nám cťou privítať aj…

 
… karikaturistu Viktora Kubala; bývalého slovenského prezidenta Rudolfa Schustera; hercov Michala Dočolomanského, Mikuláša Hubu, Ivana Mistríka, Jozefa Krónera, Ladislava Chudíka, Milana Kňažka, Juraja Kukuru, Milana Lasicu, Magdu Vašáryovú a Emíliu Vašáryovú, Radoslava Brzobohatého, Jozefa Krónera; moderátorov Olivera Andrásyho a Martina Nikodýma; hudobníkov Miloša Váňu, Tibora Gašpareka, Michala Karina, Gustava Broma; spevákov a speváčky Karela Černocha, Evu Kostolányiovú, Zuzanu Lonskú, Martina Babjaka, Richarda Mullera, Luciu Bílu, Katarínu Hasprovú, Michala Dávida, Petr Kotvald; spisovateľov Andreja Plávku, Ľubomíra Feldeka, Miroslava Váleka, Vojtecha Mihálika, Petra Karvaša, Štefániu Pártošovú, Mášu Haľamovú a množstvo dalších.

nove weby<