APARTMÁN VLASTA BURIAN

Vecer grand momentov

 

Meno kráľa komikov a otca českého humoru i filmovej komédie Vlasta Buriana nesie apartmán číslo 105, ktorý sme slávnostne dedikovali tomuto veľkému českému hercovi počas slávnostného Večera Grand momentov 20. septembra 2018 za prítomnosti jeho pravnučky, filmovej producentky, Moniky Kristl.

 

 

O VLASTOVI BURIANOVI

Okrem herectva miloval aj šport, pivo a v neposlednom rade Vysoké Tatry. Vďaka svojej usilovnosti, pracovitosti, odhodlanosti a nebojácnosti sa vypracoval medzi skutočné hviezdy českého filmu a divadla. Bol jedným z najpopulárnejších hercov za prvej republiky a jeho obľúbenosť trvá dodnes, o čom svedčia víťazstvá v ankete o „Kráľa komikov“. V Grandhoteli Starý Smokovec sa vždy cítil ako doma. Ako vášnivý športovec si nenechal ujsť možnosť výstupu na Zbojnícku chatu v spoločnosti dnes už takmer zabudnutého poeta Elemíra Guttfreunda.

 

 


V prípade, že si prajete byť ubytovaný v tomto apartmáne, prosíme o zapísanie tejto požiadavky do poznámky pri rezervácii pobytu.Tento apartmán Vám radi rezervujeme v prípade, ak to kapacitné a prevádzkové možnosti hotela umožňujú. Aj napriek úsiliu vyhovieť Vašej požiadavke nie je možné pridelenie apartmánu záväzne garantovať.