APARTMÁN DANA A EMIL ZÁTOPEK

Vecer grand momentov

 

Apartmán pod číslom 121 sme dedikovali úspešným olympionikom a našim bývalým hosťom Dane a Emilovi Zátopkovcom 20. septembra 2018 počas slávnostného Večer Grand momentov v našom Grandhoteli.

 

 

O MANŽELOCH ZÁTOPKOVCOCH

Štvornásobný olympijský víťaz, jeden z najlepších bežcov histórie. Emil Zátopek prezývaný aj ako „česká lokomotíva“ mával v Tatrách svoje športové tréningy. Do histórie hotela sa vryl veľkými písmenami aj svojou neuveriteľnou hubovou polievkou. Keď sa jedného dňa vracal z tréningu z Veľkej Studenej doliny, podarilo sa mu nazbierať kôš výstavných dubákov. Vtedajší šéfkuchár Štefan Pupák ani minútu nezaváhal a vytvoril z nich polievku pre plne obsadený hotel. Rovnako významnou osobnosťou je aj jeho manželka Dana, ktorá sa stala olympijskou víťazkou v rovnaký deň ako jej slávny manžel.

 

 


V prípade, že si prajete byť ubytovaný v tomto apartmáne, prosíme o zapísanie tejto požiadavky do poznámky pri rezervácii pobytu.Tento apartmán Vám radi rezervujeme v prípade, ak to kapacitné a prevádzkové možnosti hotela umožňujú. Aj napriek úsiliu vyhovieť Vašej požiadavke nie je možné pridelenie apartmánu záväzne garantovať.