Zábava vo vintage štýle

Kaviareň, obsluha vo vintage štýle, všetok pesonál strašne príjemný, milý a ochotný.“ Ján, 8. mája 2016

afternoon_tea

Čaj o piatej

Doprajte si popoludňajšiu siestu v starom anglickom štýle so skvelými delikatesami. V Grandhoteli vás prenesieme do čias, kedy bolo pitie čaju spoločenskou udalosťou a kedy bol vždy o piatej popoludní čas dať si šálku čaju a stráviť chvíľu rozhovormi s priateľmi a rodinou. Vychutnajte si starostlivo pripravené občerstvenie so šálkou čaju alebo kávy v našom Castro Café.

vintage_bike

Bicyklovanie na vintage bicykli

Spoznajte krásy tatranskej prírody zo sedla bicykla. A nielen tak hocijakého, ale vintage bicykla, ktoré si môžete požičať na našej recepcii. Vyskúšajte bicyklovanie vo dvojici. Pre všetkých dobrodruhov máme k dispozícii aj tandemový bicykel.

vecera

Gastronomický zážitok

Pohodlne sa usaďte v štýlovej reštaurácii pod krištáľovými lustrami a vychutnajte si menu v štýle rakúsko-uhorskej kuchyne, inšpirované vzácnymi hosťami Grandhotela.

Tafelspitz servírovaný priamo pri stole tradičným spôsobom je skutočným kulinárskym zážitkom a pre milovníkov sladkého odporúčame sacher tortu, ktorá sa u nás pripravuje podľa nášho receptu už viac ako 35 rokov a predáva sa z cukrára na cukrára.

Menu v Castro Café vás prekvapí aj historkami slávnych hostí, ktorí nás v minulosti navštívili.

aktivna dovolenka v hoteli

Zahrajte si croquet či petanque

Zabavte sa trochu inak. Jednoduché hry ako croquet alebo petanque si môžete počas slnečných letných dní zahrať priamo pred našim hotelom. Športové náčinie vám zapožičiame na našej recepcii a občerstvenie počas hry si môžete vychutnať na našej terase.

posedenie pri cigare v Grandhoteli

Hudobné večery, koňak aj cigary

Atmosféru pohodových jazzových večerov vám v Grandhoteli priblížime aj počas hudobných večerov. V sprievode klavíra či saxofónu si v Castro Café vychutnáte príjemný večer s priateľmi či rodinou. A pre dokonalý večer v štýle vintage nechýbajú v našej ponuke ani cigary a kvalitný koňak.