Lyžovanie a zimné športy

Predstavte si rozsiahle biele pláne a čerstvý „menčester“ pri východe slnka. Nadýchnite sa sviežeho horského vzduchu, rozhliadnite sa po dych vyrážajúcich tatranských panorámach a oddajte sa volaniu slobody.

Vysoké Tatry sú miestom zimných zážitkov a dobrodružstiev, na ktorom sa splnia vaše sny o ideálnej zimnej dovolenke. Dokonale upravené zjazdovky a najmodernejšia technika sú zárukou bezchybnej lyžovačky. Všetko, čo hľadáte počas svojej zimnej dovolenky nájdete na jednom mieste – v stredisku Vysoké Tatry.

Vymeňte čižmy za lyže a otestuje snehovú pokrývku na svahoch Vysokých Tatier. Lúče slnka odrážajúce sa zo snehovej pokrývky vás príjemne zohrejú a vy si môžete vychutnať tú najkrajšiu lyžovačku.

Vysoké Tatry

Lyžovačka v najmenších veľhorách sveta je okúzľujúcou objaviteľskou cestou na lyžiach po 24 kilometroch tratí.
Medzi najoriginálnejšie lanovky patrí visutá lanovka na Lomnicky štít. Napínavé vzrušenie z lyžovačky je možné zažiť na najstrmšej a najvyššie položenej zjazdovke v Lomnickom sedle, prijemné rodinné lyžovanie na najdlhšej 7 kilometrovej zjazdovke v Lomnici a tradične kvalitné jazdenie v Areáli Snov na Štrbskom Plese. Táto lokalita je zároveň vyhľadávaným centrom bežeckého lyžovania s 50 km upravovaných tratí.
Za večernou sánkovačkou po 2,5 km dlhej trati a SnowTubingom sa vyveziete pozemnou lanovkou zo Starého Smokovca na Hrebienok.