Masáže a procedúry

Hotel má príjemnú atmosféru, cítili sme sa tam veľmi dobre aj vďaka milému a ochotnému personálu.“ Ján, 14. júna 2016
Vychutnajte si pôžitok z absolútneho uvoľnenia a nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty. Dovoľte skúseným rukám našich masérov, aby cielenými ťahmi zbavili Vaše telo napätia a dopriali vám liečivý a skrášľujúci dotyk. Unikátne masáže a ošetrenia čerpajúce z uzdravujúcej sily tatranskej prírody sú dokonalým prostriedkom na upokojenie mysle a relaxačné chvíle len pre seba.

„Pravá krása vychádza zvnútra: je odrazom zdravia a harmónie tela, duše a mysle.“

Paulo Coelho


Otváracie hodiny

Ranné plávanie 7:00 - 8:30

Wellness 15:00 - 21:00

Info a rezervácie

+421 911 880 748

wellness@grandhotel.sk

Z bohatej ponuky vám odporúčame:

Terapia mesačných fáz

Grandhotel Starý Smokovec predstavuje jedinečný koncept, ktorého základné princípy sa opierajú o fázy Mesiaca. Odjakživa mesiac pôsobí na ľudské telo prostredníctvom ovplyvňovania toku energie vody v tele. Práve preto je dôležitou súčasťou konceptu liečivá sila prameňa Smokovecká kyselka a absolútne čisté tatranské prírodné produkty. Mesiac svojou príťažlivou silou pôsobí na vodu a tá je základom všetkého živého. Hýbe oceány a svojou silou hýbe aj vodu v ľudskom tele. Vytvorili sme preto ošetrenia využívajúce vedomosti z mesačných rytmov zosúladených s fungovaním ľudského tela za účelom nastolenia harmónie a maximálneho využitia na liečebné účinky.

Fázy Mesiaca

Mesiac má štyri fázy a počas 28 dní máme možnosť energiu týchto fáz využiť v prospech starostlivosti o svoje telo, dušu a život. Čím je viditeľnejšia časť mesiaca, tým je vplyv mesačnej sily väčší.

  • SPLN – relaxačná masáž,
  • NOV – detoxikačná masáž tela a lymfodrenáž tváre,
  • UBÚDAJÚCI MESIAC – športová masáž,
  • PRIBÚDAJÚCI MESIAC – aromaterapeutická masáž na regeneráciu.

Masáž lávovými kameňmi

celková dĺžka trvania: 60 minút
Využitím špeciálnych lávových kameňov, ktoré výborne akumulujú teplo, sa uvoľňujú účinné látky prispievajúce k rýchlejšej regenerácii. Tieto kamene harmonizujú ľudské telo, odoberajú mu negatívnu energiu, eliminujú bolesť v svaloch, zlepšujú cirkuláciu krvi, napomáhajú k detoxikácii. Tento druh masáže neodporúčame pre ľudí citlivých na teplo, s vysokým krvným tlakom, s pooperačnými stavmi, infekčnými ochoreniami a v štádiu tehotenstva.

Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Aromamasáž DECLÉOR

celková dĺžka trvania: 50 minút
Prijmite pozvanie do sveta vôní a malých zázrakov a vstúpte do kráľovstva esenciálnych olejov. Táto unikátna ľahká masáž využíva vysoko kvalitné esenciálne oleje vyrobené z výťažkov rastlín a bylín v kombinácii s jemnými relaxačnými ťahmi. Po konzultácii s Vaším terapistom sa vyberú špeciálne balzami kozmetiky DECLÉOR buď na detoxikáciu, mikrocirkuláciu, alebo na relaxáciu podľa vašich individuálnych potrieb. Je to jedna z najjemnejších druhov masáží.

Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Masáž tatranským drevom

celková dĺžka trvania: 25 / 50 minút
Masáž tatranským drevom uvoľňuje energetické blokády tela, stimuluje krvný obeh a cirkuláciu lymfy, odstraňuje bolesti chrbtice, uvoľňuje napätie a stuhnutosť svalov. Prináša pocit absolútneho uvoľnenia a relaxácie. Táto špeciálna masáž s originálnym tatranským drevom má detoxikačné účinky, pôsobí proti opuchom a zlepšuje prekrvenie pokožky.

Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov

Breussová masáž

celková dĺžka trvania: 50 minút
Breussova masáž je jemná energetická masáž. Uvoľňuje telesné aj psychické bloky. Do oblasti chrbtice sa vmasíruje ľubovníkový olej, ktorý regeneruje a vyživuje medzistavcové platničky, uvoľňuje napnuté svalstvo a zároveň psychiku, ktorá značne pôsobí na chrbticu a svaly. Breussova masáž harmonizuje a energizuje organizmus.

Relaxačná masáž na podporu imunity s účinkami ihličnanov