jarna-lyzovacka-2016-sp-ap

od 84 €

osoba / noc

Prázdninový balík

Vybehnite sa svah a otestujte snehovú pokrývku na najlepších svahoch Vysokých Tatier. Horské slnko vás zohreje aj keď je teplota pod nulou. Využite lákavú ponuku na zimnú dovolenku s lyžovačkou so skipasmi za tie najvýhodnejšie ceny. Lyžiarske stredisko Jakubkova lúka s ľahkou zjazdovou traťou je ideálne pre lyžiarov začiatočníkov. Zdatnejší lyžiari si môžu užívať zjazdovky v Tatranskej Lomnici či na Štrbskom Plese. Zabávajte sa až do zotmenia. Sánkovačka a zábavno–adrenalínové atrakcie vás čakajú na Hrebienku. Po lyžovačke si môžete dobiť energiu v našom Castro Café a vyskúšať občerstvenie v starom anglickom štýle počas Afternoon tea. Zaslúžený relax si užijete v Grand Spa, kde môžete relaxovať v bazéne, vírivke či saunách.

Balíček zahŕňa:

Rezervujte si svoj pobyt

REZERVOVAŤ ONLINE

Využite svoju gopass kartu pri online rezervácií a premeňte svoje body na dodatočnú zľavu až 35€.

Skipass = Aquapass

Nemusíte sa báť nevyužitého skipasu alebo zlého počasia – jednoducho ho vymeníte za zábavu v aquaparkoch. S týmto skipassom môžete lyžovať jeden deň na najlepších svahoch a druhý deň pokojne relaxujete v bazéne! Svoj skipass môžete využiť ako vstup do Gino Paradise Bešeňová, do Aquaparku Tatralandia alebo do Aquacity Poprad*.

*V jeden deň pobytu je možné využiť len jednu z ponúkaných služieb. Podmienkou využitia aquapasu v Aquacity Poprad je aktivácia skipasu na svahu v 1. deň pobytu.

Cena za SKI balík

Dvojlôžková izba – 3 noci

(pri obsadení 2 osobami)

od 534 € / 2 osoby

od 89 € / osoba / noc

Dvojlôžková izba – 4 noci

(pri obsadení 2 osobami)

od 704 € / 2 osoby

od 88 € / osoba / noc

Dvojlôžková izba – 7 nocí

(pri obsadení 2 osobami)

od 1176 € / 2 osoby

od 84 € / osoba / noc

Balík je platný pre pobyty v termíne 26.12.2016  do 19.3.2017

Ceny ubytovania v našom hoteli sú flexibilné, závisia od konkrétneho dátumu a obsadenosti hotela. Pre najnižšie dostupné ceny vám odporúčame skorú rezerváciu, ktorá vám zaručí najnižšie dostupné ceny.

REZERVOVAŤ ONLINE

Sánkovanie

Vybláznite sa na upravovanej 2,5 km dlhej sánkarskej dráhe z Hrebienka do Starého Smokovca. Dráha je osvetlená, takže si môžete užiť aj nočnú sánkovačku a zažiť nezabudnuteľný večer. Požičajte si sánky, vyvezte sa lanovkou na Hrebienok a užite si jazdu.

Sánkovanie na Hrebienku

Sánkovačka na Hrebienku

Lomnické sedlo s dávkou adrenalínu

Najvyššie  položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla prekoná očakávania aj tých najnáročnejších lyžiarov. Prekonajte 1300 metrové prevýšenie a užite si najkrajšiu lyžovačku na 5,5 km trati z Lomnického sedla do Tatranskej Lomnice.

Viac o lyžiarskom stredisku

zima_lyziar

Rezervujte si svoj pobyt

REZERVOVAŤ ONLINE

Využite svoju gopass kartu pri online rezervácií a premeňte svoje body na dodatočnú zľavu až 35€.

Ponuka platí pre pobyty:26 December - 19 Marec 2017