Medvedie dni s Grandhotelom

Aké by boli Tatry bez medveďov? A aké by bolo leto bez Medvedích dní? :) Už posledný júlový týždeň – od 27.7. do 2.8. 2015, sa môžete tešiť na tradičné tatranské podujatie – Medvedie dni na Hrebienku. 8. ročník obľúbeného letného medvedieho festivalu tentokrát so sebou prinesie až 7 dní medvedích atrakcií, detských hviezd a rodinných súťaži. Príďte si k nám po chlpaté tatranské zážitky a my vám dáme labku na to, že ľutovať nebudete :)

Medvedie dni na Hrebienku

Všetky detičky, mamičky, oteckovia aj babičky, ba aj celá rodina! Srdečne vás pozývame na Hrebienok už od prvého medvedieho dňa. Úvod festivalu bude totiž patriť zručným tesárom, ktorí nám v dňoch 27. – 29.7. spestria podujatie svojimi drevenými sochami medveďov.

Od štvrtka – 30.7, však už štartujeme naplno! O pravú medvediu zábavu sa postará Majster N, Andrej Bičan a Miro Jaroš. Tešiť sa môžete na divadlo PIKI ELÁ a HOP, Divadlo Maškrtam Naškrtníček a na divadelné vystúpenie Máša a medveď. Celým medvedím programom vás budú sprevádzať aj medvedie hry a súťaže. Navyše, každé dieťa, ktoré si prinesie plyšového medveďa dostane darček :)

Kedy? od 27. 9. do 2. 8. 2015
Kde? Hrebienok
Ako? Na Hrebienok sa môžete pohodlne vyviezť pozemnou lanovkou.
Vstup: Zadarmo

Podrobný program Medvedích dní

medvedie dni na hrebienku s grandhotelom

Medvedie dni v Grandhoteli

Nechajte si zlákať medveďou atmosférou a príďte si užiť tatranský festival medveďov aj do nášho hotela! Medvede v Grandhoteli sa postarajú o spestrenie celej vašej rodinnej dovolenky v Tatrách. Len u nás vás čakajú medvedie zážitky pre malých i veľkých, animácie, babysitting, letná grilovačka, medvedí maskoti a sladké maškrty pre deti. Vďaka bohatému programu v hoteli si budete môcť užiť maximum medvedej zábavy s celou rodinou, dopriať si spoločné chvíle pri klasických hrách – croquet či petanque, a vychutnať si svoju zaslúženú dávku oddychu v našom wellnesse počas detských aktivít.

rodinna dovolenka v grandhoteli

Medvedí program v Grandhoteli
30.7. – 2.8.2015

  • grilovačka na terase
  • 1.8. tematická diskotéka v Crystal bare
  • posedenie na tulivakoch
  • medvedie perníčky
  • maľovanie na tvár
  • zábava a bohatý program
  • medvedí maskoti

Tak dovolenkujte s nami – len 5 minút od pozemnej lanovky na Hrebienok a 1 nocou navyše, ktorú zaplatíme za vás :)

REZERVOVAŤ POBYT

aktivna dovolenka v hoteli

Súťaž s Grandhotelom

Celý medvedí týždeň môžete súťažiť aj o nezabudnuteľný pobyt v našom hoteli! Zapojiť sa môžu všetci, ktorí si zakúpia počas Medvedích dní občerstvenie v Grandhoteli, alebo v stánku Grand Café na Hrebienku. Stačí ak vyplníte tombolohový lístok, ktorý následne vhodíte do označenej urny na Hrebienku alebo v Grandhoteli. Výhercu súťaže zverejníme na našej facebookovej stránke po skončení medvedích dní.